Jít Alejí její, vernisáž 23. října 2015 v 18 hodin

Srdečně Vás zvu na výstavu do Plzně do Domu hudby, Husova 30. Vernisáž je 28. října v 18 hodin. Výstavu zahájí paní Květa Monhartová a hrát a zpívat bude Donna Mama. Upeču svůj vlastní kváskový chlebíček a budu Vám ho podávat s vynikající domácí meruňkovou marmeládou z našeho meruňkového domu, kde mám ateliér a na jaře jsem si meruňky fakt vymodlila, v létě sklidila a uvařila jsem je také pro tuto příležitost, marmeláda je schovaná a čeká :-)
 Kolekci v aleji nafotil Milan Růžička a fotky jsou parádní, fotili jsme je 1. července, kvetly kytky a bylo krásně, moc se to povedlo. Fotky ještě nikde nikdo neviděl a o to víc se těším na slavnostní zveřejnění.

Kdyby Vám to nevyšlo na vernisáž, výstava potrvá až asi do 27. listopadu. Během výstavy ještě udělám určitě jednu nebo dvě komentované prohlídky, možná pletací večírek, kávu nebo tak něco. Podzim je tu, nejradši mám pletení u krbu. Napíšu.

Pokud potřebujete něco na sebe na míru, kabátek nový :-), můžete mi zavolat a přijít za mnou do ateliéru!!! Nové flauše jsou lehké a ceny příznivé...

Krásná paní miluje procházky šťáhlavskou alejí. Šaty si volí podle vnitřního rozpoložení a nálady. Jde v létě, jde v zimě, medituje, tančí, jde sama, třeba jen tak na lehko... A trhá si kytky. Občas si zajde s milencem k Ivošovi do čajovny.... Přijďte a nakoukněte do mého barevného království ....
kolekce: Jít Alejí Její
Foto: Milan Růžička
Vlasy: Top Style Salon
Líčení: Ilona Faměrová

Datum: 
Pátek 23. Říjen 2015 - Pátek 27. Listopad 2015